Etukiin.Hydr.sylinteri 63/36-360(30) - Luiskakauhasylinterit - 6336-360E - 1
Etukiin.Hydr.sylinteri 63/36-360(30) - Luiskakauhasylinterit - 6336-360E - 2
Kotimainen Kymppitaidon 2-toiminen etukiinnitteinen hydraulisylinteri.
  • Tuotekoodi: 6336-360E
kpl
2-toiminen etukiinnitteinen hydraulisylinteri -putken halkaisija 63mm -varren halkaisija 36mm -asennusmitta 115mm -iskunpituus 360mm -nivellaakeri 30mm