Hydraulisylinteri Etukiinn.Ge25 - Luiskakauhasylinterit - 4025-375E - 1
Hydraulisylinteri Etukiinn.Ge25 - Luiskakauhasylinterit - 4025-375E - 2
Kotimainen Kymppitaidon etukiinnitteinen hydraulisylinteri.
  • Tuotekoodi: 4025-375E
kpl
Etukiinnitteinen 2-toiminen hydraulisylinteri -putken halkaisija 40mm -varren halkaisija 25mm -asennusmitta 80mm -iskunpituus 375mm -nivellaakeri 25mm