Hydraulisylinteri Etukiinn.Ge25 - Luiskakauhasylinterit - 4025-425E - 1
Hydraulisylinteri Etukiinn.Ge25 - Luiskakauhasylinterit - 4025-425E - 2
Kotimainen Kymppitaidon 2-toiminen etukiinnitteinen hydraulisylinteri.
  • Tuotekoodi: 4025-425E
kpl
2-toiminen etukiinnitteinen hydraulisylinteri -putken halkaisija 40mm -varren halkaisija 25mm -asennusmitta 80mm -iskunpituus 425mm -nivellaakeri 25mm