Hydraulisylinteri Etukiinn. - Luiskakauhasylinterit - 8045-400E - 1
Hydraulisylinteri Etukiinn. - Luiskakauhasylinterit - 8045-400E - 2
Kotimainen Kymppitaidon 2-toiminen luiskakauhasylinteri.
  • Tuotekoodi: 8045-400E
kpl
2-toiminen etukiinnitteinen hydraulisylinteri -putken halkaisija 80mm -varren halkaisija 45mm -asennusmitta 120mm -iskunpituus 400mm -nivellaakeri 40mm -tapit 35mm