Sylinteri 50/28-200-412 GE30 3/8" - Hydraulisylinterit - 5028-200PE - 1
Sylinteri 50/28-200-412 GE30 3/8" - Hydraulisylinterit - 5028-200PE - 2
2-toiminen hydraulisylinteri -männän halkaisija 50mm -varren halkaisija 28mm -asennusmitta 412mm -iskunpituus 200mm -nivellaakeri 30mm -kierre 3/8"
  • Tuotekoodi: 5028-200PE
kpl
2-toiminen hydraulisylinteri
-männän halkaisija 50mm
-varren halkaisija 28mm
-asennusmitta 412mm
-iskunpituus 200mm
-nivellaakeri 30mm