Sylinteri 50/36-1300-1521 GE30 3/8" - Hydraulisylinterit - 5036-1300PE - 1
Sylinteri 50/36-1300-1521 GE30 3/8" - Hydraulisylinterit - 5036-1300PE - 2
2-toiminen hydraulisylinteri -männän halkaisija 50mm -varren halkaisija 36mm -asennusmitta 1521mm -iskunpituus 1300mm -nivellaakeri 30mm -kierre 3/8"
  • Tuotekoodi: 5036-1300PE
kpl
2-toiminen hydraulisylinteri
-männän halkaisija 50mm
-varren halkaisija 36mm
-asennusmitta 1521mm
-iskunpituus 1300mm
-nivellaakeri 30mm
-kierre 3/8"
Yhteensopivat tuotteet
Kaksoislukkoventtiili 3/8"-12mmPutkitar. - Vastaventtiilit - LV3812L - 1
Kaksoislukkoventtiili 3/8"-12mmPutkitar. - Vastaventtiilit - LV3812L - 2
Ale -18%