Sylinteri 60/30-150 - Hydraulisylinterit - 6030-150PE - 1
Sylinteri 60/30-150 - Hydraulisylinterit - 6030-150PE - 2
2-toiminen hydraulisylinteri -männän halkaisija 60mm -varren halkaisija 30mm -asennusmitta 366mm -iskunpituus 150mm -nivellaakeri 30mm -kierre 3/8"
  • Tuotekoodi: 6030-150PE
kpl
2-toiminen hydraulisylinteri
-männän halkaisija 60mm
-varren halkaisija 30mm
-asennusmitta 366mm
-iskunpituus 150mm
-nivellaakeri 30mm