Sylinteri 63/36-150-366 GE30 3/8" - Hydraulisylinterit - 6336-150PE - 1
Sylinteri 63/36-150-366 GE30 3/8" - Hydraulisylinterit - 6336-150PE - 2
2-toiminen hydraulisylinteri -männän halkaisija 63mm -varren halkaisija 36mm -asennusmitta 366mm -iskunpituus 150mm -nivellaakeri 30mm -kierre 3/8"
  • Tuotekoodi: 6336-150PE
kpl
2-toiminen hydraulisylinteri
-männän halkaisija 63mm
-varren halkaisija 36mm
-asennusmitta 366mm
-iskunpituus 150mm
-nivellaakeri 30mm